Ogólnopolska konferencja wyjątkowych trenerów

Z pasją organizujemy TRENFERENCJĘ - niezwykłą 2-dniową przygodę, podczas której trenerzy z całej Polski mają szanse poznać się w realu, zdobyć cenną wiedzę na warsztatach z ekspertami, wymienić się know-how i narzędziami, które faktycznie działają. A wszystko to w atmosferze pełnej życzliwości, otwartości i z dużą liczbą dodatkowych atrakcji.

Dwie edycje już za nami. Poczuj Trenferencyjne emocje oglądając filmy z poprzednich lat :-)

Trenferencja
(pierwsza Edycja, 2017)

Trenferencja 2.0
(druga Edycja, 2018)

Jeśli nie miałeś/łaś do tej pory okazji wziąć udział w Trenferencji - nic straconego!
Możesz skorzystać w eksperckiej wiedzy naszych Prelegentów poprzez profesjonalne nagrania wideo i audio. 

Pracujemy obecnie nad trzecią edycją TRENFERENCJI. Znów chcemy Cię pozytywnie zaskoczyć : - ) Jeśli chcesz być na bieżąco i jako pierwszy dowiadywać się o szczegółach i ciekawostkach związanych z kolejnymi edycjami to:

zapraszamy Cię Do zapisania się na listę mailingową TRENFERENCJI!

Jako nasz subskrybent, oprócz dostępu do najświeższych informacji, będziesz mieć również możliwość zakupu biletów na kolejne edycje TRENFERENCJI wcześniej niż inni i w dużo niższych cenach niż normalnie! A dzięki temu z łatwością i na spokojnie zapiszesz się do udziału w tych szkoleniach na TRENFERENCJI, które najbardziej Cię w danej edycji zainteresują!

Dodatkowo każdy, kto zapisze się na naszą listę mailingową, dostanie jako prezent powitalny pełne nagranie wideo ze szkolenia jednego z twórców TRENFERENCJI, Andrzeja Bernardyna. Szkolenia bardzo na czasie i ważnego w pracy każdego trenera - "Przekuj Nawyki w Świetne Wyniki!", zarejestrowanego podczas ostatniej edycji TRENFERENCJI we wrześniu 2018.

PS. Obiecujemy, że nie będziemy do Ciebie pisać zbyt często, najwyżej 1-2 maile w miesiącu! :-)

Przeczytaj, co o trenferencji piszą jej uczestnicy!

Warto przejechać 500 km żeby spędzić 2 dni przepełnione inspiracjami, ciekawymi warsztatami i przede wszystkim...

Posted by Marta Malinowska on Tuesday, September 11, 2018

Bardzo dobra organizacja konferencji, z roku na rok rosnący poziom merytoryczny :) Byle tak dalej!

Posted by Artur Król on Thursday, September 13, 2018

Dwukrotnie wziąłem udział i dwukrotnie byłem bardzo zadowolony z tej decyzji. Wspaniali ludzie, wartościowe warsztaty i...

Posted by Mateusz Kałamarz on Monday, September 10, 2018

Rewelacyjna atmosfera! Niewiarygodna ilość fantastycznych ludzi na metr kwadratowy. Z tej konferencji wychodzi się...

Posted by Kasia Lange on Monday, September 10, 2018

Dwa intensywne dni. W zasadzie, to tyle się działo ciekawych warsztatów, że miałam ciągłe poczucie, że jak jestem na...

Posted by Gabriela Borowczyk on Monday, September 10, 2018

Duuużo się działo... masa inspirujących warsztatów.. świetna okazja do spotkania się ze specjalistami i super ludźmi... bardzo dobra organizacja i atmosfera... już czekam na następne, ahoj!

Posted by Iwona Ruks on Tuesday, September 11, 2018

Dlaczego warto wziąć udział w kolejnej edycji TRENFERENCJI?

Mięsiste Warsztaty

24 warsztaty (150 minut każdy!). Bez wstępów, lania wody i ice-breakerów - same krwiste konkrety :-)
Czyli czekają Cię dwa dni pełne szkoleń, wiedzy i rozwiązań praktycznych!

Wybór szkoleń

To Ty decydujesz, co Cię najbardziej interesuje. Działamy równolegle w 6 salach szkoleniowych. Idziesz tam, gdzie chcesz … i są jeszcze miejsca :-)

panele dyskusyjne

Panele dyskusyjne, krótkie badania i minieksperymenty, a dzięki nim dawka wiedzy i dowodów, które możesz łatwo zastosować w szkoleniach i biznesie.

przemyślany networking

Wymiana wizytówek czy small-talk w przerwie kawowej to jeszcze nie networking. Damy Ci przestrzeń i scenariusz, dzięki którym opowiesz o sobie 150 innym trenerom z całej Polski, poznasz ich, a wykonując wspólne zadania – zbudujesz z nimi relacje.

strefa usługodawców

Brakuje Ci czasu lub wiedzy? Niektóre sprawy odkładasz na wieczne „później”? Na Trenferencji będziesz mógł już na miejscu skorzystać z wiedzy i umiejętności fotografa, wizażystki oraz innych ekspertów, którzy mogą od razu wykonać dla Ciebie potrzebną usługę.

dostęp do wszystkiego

A co jeśli na raz chcesz być w 2 lub 3 salach, bo wszystko Ci się przyda? Nic straconego. Każdy z warsztatów jest uwieczniony w postaci profesjonalnych nagrań wideo (płatne dodatkowo). Dzięki nim możesz zdobyć cenną wiedzę ze wszystkich 24 warsztatów!

pokój wolnej formy

Otwarta sala, którą sam kreujesz. W środku znajdziesz flipy, kolorowe karteczki, pisaki, markery, gry, wygodne siedzenia, biurko i wiele innych rzeczy, których trenerska dusza może zapragnąć.

biznesowa orientacja

Możesz być najlepszym trenerem i ekspertem w danym temacie, jednak bez kompetencji biznesowych, na niewiele się to zda. Pomożemy Ci zaistnieć na rynku lub zwiększyć w nim udziały!

jak powstała trenferencja i kto stoi za jej organizacją?

Andrzej Bernardyn

Katarzyna Mrozowska

Trenferencja zrodziła się z realnej potrzeby wymiany doświadczeń między trenerami. Zorganizowaliśmy wspólnie we Wrocławiu ponad 30 Klubów Trenerów, podczas których "samotne trenerskie wilki" mogły połączyć swoje siły i uczyć się od siebie nawzajem.

Zamarzyło nam się jednak, by oprócz Klubów Trenera we Wrocławiu zrobić jakieś większe, ogólnopolskie wydarzenie, z którego będą mogli skorzystać trenerzy z całej Polski. Tak właśnie w dużym skrócie zrodziła się idea Trenfenrecji.

We wrześniu 2017 roku udało nam się zorganizować pierwszą edycję TRENFERENCJI - pomysł chwycił i całość zaczęła się rozwijać w coraz szybszym tempie. Obecnie, jak wspominaliśmy wcześniej, pracujemy nad trzecią edycją, na którą już teraz zapraszamy Cię serdecznie!

Organizatorem Trenferencji jest
Zdobywalnia - Andrzej Bernardyn
ul. Mikołowska 88, 51-515 Wrocław
NIP 895-188-02-75
Tel: 661 350 416, 601 881 620