7 powodów

7 powodów dla których musisz mieć trenferencyjne nagrania

1. Bogactwo i różnorodność wiedzy - zdobędziesz dostęp aż do 25 warsztatów. Każdy z nich jest na inny temat. Każdy z nich sprawi, że podniesiesz poziom swoich kompetencji trenerskich, eksperckich i biznesowych.

2. Wygoda korzystania - materiały są dostępne w chmurze. Masz do nich dostęp z dowolnego urządzenia (telefonu, tabletu, komputera). Korzystając z konta Google możesz oglądać je bezpośrednio z wirtualnego dysku bez konieczności ściągania.

3. 25 warsztatów w cenie jednego - jednodniowe szkolenie z dowolnym z trenferencyjnych trenerów kosztuje CO NAJMNIEJ 300 zł brutto. A w naszym pakiecie w tej cenie otrzymujesz dostęp do 25 warsztatów. 

4. Korzystasz, jak lubisz - materiały z wszystkich warsztatów są dostępne w różnych formach. Możesz obejrzeć nagranie wideo. Możesz też skorzystać ze ścieżki audio i słuchać ją jak audiobooka lub oglądać piękną notatkę wykonaną przez profesjonalnego Graphic Recordera. 

5. Utrwalenie wiedzy - jeśli tak jak u większości ludzi, Twoja pamięć jest dobra, ale krótka - mamy dla Ciebie rozwiązanie! Aby utrwalić zdobyte (przez wideo lub audio) wiadomości, możesz posłużyć się graficzną notatką. Za jej pomocą przypomnisz sobie i utrwalisz najważniejsze treści. 

6. Nowoczesne trendy szkoleniowe - wiedza z trenferencyjnych nagrań pozwoli Ci zdobyć wiedzę o współczesnych trendach szkoleniowych i stać się nowoczesnym trenerem.

7. Style prowadzenia szkoleń - oglądając nagrania, zobaczysz w akcji 25 profesjonalnych trenerów. Każdy z nich ma swój styl prezentowania informacji, budowania relacji z grupą, reagowania na trudne sytuacje. Przypatrując się dobrym wzorcom, będziesz mógł wybrać i naśladować te, które są spójne z Tobą.

More...