Trenferencyjne warsztaty

ZDOBĄDŹ EKSPERCKĄ WIEDZĘ Z 25 WARSZTATÓW:

Zamów 10 warsztatów za 130 zł!

25 TRENFERENCYJNYCH WARSZTATÓW – NAGRANIA WIDEO, AUDIO i NOTATKI GRAFICZNE – ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ TUTAJ:

Wojciech Mendyka – Jak sprawić, by Cię słuchali? (czas nagrania: 1 h 20 min)

 

O warsztacie

Podczas warsztatu Meaning Makers nauczysz się, jak kształtować przekaz Twojego szkolenia lub prezentacji do jedynego prawdziwego odbiorcy Twoich treści – ludzkiego mózgu:

O trenerze

Meaning Maker, międzynarodowy trener, wykładowca MBA. W 7 lat przeprowadził 150 szkoleń w 16 krajach, pomagając setkom osób skutecznie prezentować w kluczowych momentach. W świecie przepełnionym hałasem, w którym nikt nie słucha, założył Meaning Makers , gdzie uczy ludzi biznesu JAK, poprzez prezentację inną niż wszystkie, wyróżnić produkty, pomysły czy firmę na rynku.

Zobacz w akcji Wojtka i sam się przekonaj, ile możesz zyskać, biorąc wirtualny udział w jego warsztacie : – )

Jacek Wolniewicz – Trener w internecie, czyli jak stworzyć dobre i dochodowe szkolenie online?  (czas nagrania: 1 h 48 min)

 

O warsztacie

Podczas tego warsztatu poznasz: 

O trenerze

Skutecznie uczy trenerów i organizacje, jak zarabiać na szkoleniach! Dyplomowany Trener i Coach Biznesu. Rozwija kadry i trenerów w obszarach Train The Trainer, sprzedaży i zarządzania, na salach i w internecie.

Zobacz piękną notatkę graficzną z warsztatu Jacka!

Andrzej Bernardyn – Zamień Gry i Gadżety w szkoleniowe zalety  (czas nagrania: 1 h 24 min)

 

O warsztacie

Zwiększ atrakcyjność i skuteczność swoich szkoleń, dzięki wykorzystaniu gotowych gier planszowych, dostępnych na rynku za 50-150 zł. Poznaj mechaniki gier i konkretne tytuły, które pomogą Twojej grupie lepiej osiągać cele szkolenia. Biorąc udział w szkoleniu nauczysz się m.in.:

O trenerze

Trener z 11 letnim doświadczeniem i gracz od ponad 25 lat. Na styku dwóch pasji stworzył autorski program szkolenia dla trenerów. Założyciel Klubu Trenerów TTT i Klubu Trenera SET we Wrocławiu.

Krzysztof Adamski – Doświadczeni handlowcy uczestnikami Twojego szkolenia(czas nagrania: 1 h 27 min)

 

O warsztacie

O trenerze

Realizuję projekty rozwojowe dla biznesu od ponad 15 lat. Od początku jestem związany ze sprzedażą i zarządzaniem sprzedażą. Pomagam firmom zwiększyć jakość i wielkość sprzedaży korzystając z mojego autorskiego podejścia do sprzedaży Decision Selling®.

Iga Mościchowska – Projektowanie doświadczeń szkoleniowych, czyli perspektywa projektanta w szkoleniach (czas nagrania: 37 min)

 

O warsztacie

Na warsztacie projektowym:

O trenerze

Projektant doświadczeń, badacz i trener w obszarze projektowania doświadczeń użytkowników (user experience design). Od 10 lat projektuje doświadczenia użytkowników stron internetowych i aplikacji, z naciskiem na rozwiązania biznesowe.

STAŃ SIĘ LEPSZYM TRENEREM UCZĄC SIĘ OD EKSPERTÓW

Marek Janigacz – Metody omawiania gier szkoleniowych (czas nagrania: 1 h 13 min)

 

O warsztacie

Gry szkoleniowe mogą być atrakcyjnym narzędziem edukacyjnym. Jednak bez właściwego omówienia są g…. warte. Nawet najlepiej zaprojektowana gra nie może być w pełni efektywna bez profesjonalnego podsumowania. Do odpowiedzialności trenera należy płynne przeprowadzenie uczestników pomiędzy światem gry, a rzeczywistością. Nie jest to łatwe zadanie. Na szczęście niezależnie od stopnia złożoności gier ich omówienie można przeprowadzić według podobnych metod. Podczas tych warsztatów poznasz kilka z nich.

O trenerze

Jestem doradcą organizacyjnym, trenerem biznesowym i projektantem gier edukacyjnych. Od kilku lat łączę te obszary prowadząc swoją firmę o nazwie ERDAD (skrót od Eryk’s Dad). Stworzyłem kilkadziesiąt gier symulacyjnych i szkoleniowych z wielu obszarów tematycznych.

Radek Czahajda – Evidence Based Training w praktyce (czas nagrania: 1 h 23 min)

 

O warsztacie

Szkolenia oparte o dowody naukowe. Dużo się o tym mówi, a mało się robi i jeszcze mniej się tłumaczy. Jeśli chcesz mieć solidne podstawy do wprowadzenia EBT w swoją praktykę trenerską – zapraszam na mój warsztat. Uczestnicząc w nim dowiesz się:

O trenerze

Naukowiec, aktywista, jeden z liderów nowego pokolenia trenerów. Współtwórca europejskiej społeczności trenerów młodzieżowych Trainers’ Forum i koordynator konferencji TsF 2015 w Mediolanie i 2017 we Wrocławiu.

Tomasz Bąkowski – Pitch biznesowy – 30 sekund, po których klient sam będzie chciał z Tobą współpracować (czas nagrania: 1 h 27 min)

 

O warsztacie

Trenerzy podczas warsztatu dowiedzą się i nauczą, jak przedstawić siebie i firmę w 30 sekund tak, aby klient sam poprosił o wizytówkę i współpracę.

Warsztat oparty o sprawdzone metody pitchowania, dzięki którym m.in. pozyskuję klientów oraz przeprowadziłem prywatny wywiad z Vice-prezydentem Philips ds. Globalnych Innowacji. Jako uczestnik: 

O trenerze

Człowiek od projektów specjalnych, wymagających innowacyjnego podejścia i sprawnego wdrażania zmian. Konsultant ds. innowacji, facylitator kreatywności.

Karolina Jóźwik – Myślenie Wizualne dla Trenera i Coacha (czas nagrania: 1 h 16 min)

 

O warsztacie

Na warsztacie poznasz narzędzie (myślenie wizualne), dzięki któremu:

O trenerze

Entuzjastka skutecznej komunikacji. Certyfikowany trener z zakresu sprzedaży i myślenia wizualnego. Autorka książki „Myślenie Wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować”.

Michał Kasprzyk – P​o co trenerowi przemówienia i co zrobić, żeby były lepsze?(czas nagrania: 1 h 25 min)

 

O warsztacie

Umiejętności prezentacyjne są jednymi z ważniejszych dla trenera. Są też bardzo rozległe – dotyczą m.in. głosu, treści, slajdów, opowiadania historii. Na warsztacie poruszymy te aspekty w zaawansowanym stopniu:

O trenerze

Przemówienia publiczne są częścią mojego życia już od kilku lat, a wszystko zaczęło się od TEDxWroclaw.Przygotowuję mówców do wystąpień, szkolę z przemawiania, występuję na wydarzeniach i prowadzę je.

ZDOBYWAJ WIEDZĘ TAK JAK LUBISZ – OGLĄDAJĄC WIDEO, SŁUCHAJĄC AUDIO LUB STUDIUJĄC GRAFICZNE NOTATKI  

Rafał Żak – Jak perfekcyjnie popełniać błędy? (czas nagrania: 1 h 22 min)

 

O warsztacie

Jako trenerzy intuicyjnie czujemy, że na sali szkoleniowej popełnianie błędów przez uczestników jest ważne dla rozwijania się. Przyjrzyjmy się zatem wspólnie temu czy rzeczywiście.  

No i nadal jestem Rafałem Żakiem, zatem wszystko, co powiem, oparte będzie o badania i dowody naukowe

O trenerze

Zajmuję się rozwojem ludzi i organizacji. Robię to w czterech rolach: trenera, mówcy, coacha i autora. Promuję rozwój oparty na dowodach.

Maja Lose – Jak sprawić, by szkolenie naprawdę coś zmieniło w organizacji?(czas nagrania: 1 h 29 min)

 

O warsztacie

O trenerze

Ponad 10 lat byłam managerem. Wprowadzałam Medicover na dolnośląski rynek i przeprowadzałam restrukturyzację spółki należącej do Grupy Impel. Lubię zmiany, ale zdaję sobie sprawę, że nie dla wszystkich są łatwe.

Mariusz Kapusta – Jak zaprojektować, stworzyć i wdrożyć grę?(czas nagrania: 1 h 15 min)

 

O warsztacie

Masz wiedzę eksperta w swojej dziedzinie. Potrafisz szkolić. Chcesz dodać do swojej oferty grę. Nie zrobię z Ciebie mistrza tworzenia. Pokażę Ci jak zacząć. 

O trenerze

Ekspert, praktyk i pasjonat zarządzania projektami. Projektant i twórca gier biznesowych. Pasjonuje go upraszczanie zarządzania projektami. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”.

Elżbieta Sawczuk – Trenerskie WOW – czyli jak zrobić dobry sampling(czas nagrania: 1 h 26 min)

 

O warsztacie

 Na moim warsztacie dowiesz się: 

O trenerze

Z wykształcenia psycholog biznesu. Ukończyła Szkołę Trenerów. Wieloletni praktyk sprzedaży. Swoje bogate doświadczenie sprzedażowe zdobyła w jednym z dużych wrocławskich Call Center,

Karolina Safaryn-Girulska – Po drugiej stronie lustra – czyli realia sprzedaży szkoleń od wewnątrz (czas nagrania: 1 h 40 min)

 

O warsztacie

Na szkoleniu:. 

O trenerze

Jestem trenerem i HR-owcem, nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z wyboru i zamiłowania. Z wielu obszarów mojej specjalizacji, największą satysfakcję sprawia mi rozwój przyszłych trenerów.

ZAMÓW NAGRANIA Z 25 WARSZTATÓWPOZNAJ 25 RÓŻNYCH STYLÓW PROWADZENIA SZKOLEŃ

Kasia Mrozowska – Programy rozwojowe, czyli jak zaoferować więcej klientowi?(czas nagrania: 1 h 32 min)

 

O warsztacie

Jeśli aspirujesz do tego, żeby nieść prawdziwe (czyt. trwałe) zmiany, potrzebujesz kompleksowego działania – programu rozwojowego. Tylko jak przekonać klienta, by za to zapłacił?Na tym szkoleniu pokażę Ci:

O trenerze

Dyplomowany trener i coach biznesu. Absolwentka psychologii. Przez kilka lat koordynowała globalny program szkoleniowy oraz realizowała autorskie warsztaty w największym banku inwestycyjnym na świecie.

Beata Niedzballa – Nozbe: Twój sposób na zarządzanie sobą w czasie(czas nagrania: 1 h 03 min)

 

O warsztacie

Podczas szkolenia:

O trenerze

Absolwentka Psychologii oraz Psychologii Transportu. Akredytowany Coach ICF (ACC), praktyk metody Points of You oraz Racjonalnej Terapii Zachowania. Ukończyła Wrocławską Szkołę Trenerów.

Agnieszka Strugińska – Jak zbudować wizerunek eksperta i pozyskiwać klientów przez Internet? (czas nagrania: 1 h 44 min)

 

O warsztacie

Na tym szkoleniu: 

O trenerze

Coach ACC ICF, Trener Biznesu, Ekspert i Praktyk Biznesowy. Absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego – kierunek Life Coaching i Szkoły Trenerów Biznesu „Moderator” we Wrocławiu. Przedsiębiorca od 12 lat.

Artur Zygmunt, Katarzyna Szafranowska – Video Marketing Starter – 4 kroki do wyższych zysków z wideo (czas nagrania: 1 h 42 min)

 

O warsztacie

Dzięki wideo marketingowi drastycznie zwiększysz rozpoznawalność Twojej marki oraz ruch na stronie internetowej. Podniesiesz sprzedaż szkoleń i usług oraz zbudujesz dodatkowy pasywny dochód. Na warsztacie Video Marketing Starter dowiesz się:

O trenerach

Artur Zygmunt – Współzałożyciel i menedżer firmy szkoleniowo-wydawniczej SzybkaNauka.pro. Konsultant marketingu internetowego z 10-letnim doświadczeniem. Współtwórca 2 kanałów wideo, które przekroczyły 2 miliony wyświetleń.

Kasia Szafranowska – Ekspertka i trenerka technik szybkiej nauki oraz coach. Autorka 5 kursów wideo i niezliczonych e-booków. Kreatorka setek tysięcy wyświetleń wideo na YouTube.

Krzysztof Pilch – Prowadzenie dochodowego biznesu szkoleniowego(czas nagrania: 1 h 16 min)

 

O warsztacie

Aby odnieść sukces w biznesie szkoleniowym, trzeba stworzyć strategię, która nakreśli wizję, misję, kierunki działań strategicznych oraz przewagę konkurencyjną. Właśnie tym zajmiemy się podczas warsztatu. Porozmawiamy o tym:

O trenerze

Trener Finansowy, Menedżer. Absolwent studiów MBA i  szkoleń Quantum Leap T. Harva Ekera. Poprzez konsultacje oraz warsztaty pomaga osiągać Bezpieczeństwo Finansowe i Równowagę w Życiu. 

POZNAJ WSPÓŁCZESNE TRENDY SZKOLENIOWE

Mariola Siorek – 6 sposobów na omawianie ćwiczeń i zadań szkoleniowych(czas nagrania: 1 h 14 min)

 

O warsztacie

Zyskasz:

O trenerze

Z wykształcenia – psycholog, z przygotowania – menedżer, z zawodu – trener. Od 2008 roku zajmuję się rozwojem kompetencji pracowników w różnych organizacjach.

Magdalena Falkowska – Storytelling w wystąpieniach publicznych(czas nagrania: 1 h 15 min)

 

O warsztacie

Nie ulega wątpliwości, że firmy z dobrą opowieścią mają większą wartość rynkową.

Temu będzie poświęcony ten warsztat. 

O trenerze

26 lat dziennikarskiego doświadczenia w Telewizji Polskiej we Wrocławiu przełożyłam na salę szkoleniową.  Jestem trenerem i coachem ACC ICF. Pomagam oswajać strach przed kamerą.

Marcin Gildner – Jak sprzedawać, nie będąc sprzedawcą? (czas nagrania: 1 h 24 min)

 

O warsztacie

Masz dobry produkt (szkolenie, grę, profesjonalne doradztwo itp.), ale nie udaje Ci się go „zmonetyzować”? Biorąc udział w szkoleniu nauczysz się m.in.:

O trenerze

Trener i konsultant z 21-letnim stażem w biznesie. Osobiście negocjował na 3 kontynentach transakcje i kontrakty warte w przeliczeniu łącznie ponad 1 miliard złotych.

Ewa Załupska – Trener jest nagi – czego jeszcze nie wiesz, o efektywności swoich szkoleń? (czas nagrania: 1 h 37 min)

 

O warsztacie

Na szkoleniu poznasz:

O trenerze

Wspieram ludzi, zespoły i firmy w rozwoju ich kompetencji jako trener, coach i przedsiębiorca.

Artur Król – Projektowanie Skutecznych Szkoleń (czas nagrania: 1 h 25 min)

 

O warsztacie

Jakieś 90% skuteczności szkolenia rozstrzyga się, zanim trener nawet postawi nogę na sali szkoleniowej. Odpowiednio zaprojektowane szkolenie daje uczestnikom poczucie bezpieczeństwa niezbędne do odsłonięcia się i zaangażowania, ciąg logiczny pozwalający im lepiej zapamiętać i wykorzystywać poznawane treści oraz wyzwania niezbędne do optymalnego wykorzystania czasu nauki.

Na tym warsztacie zapoznasz się z: 

O trenerze

Psycholog, coach, trener, autor i sceptyk naukowy. Szkolę głównie z kompetencji miękkich, chętnie grupy „twarde”, które oczekują jasnych, konkretnych procedur na to, jak skuteczniej się dogadywać i motywować. 

Chcesz zobaczyć jak było na Trenferencji? Poczuć na chwile te emocje? Ten krótki klip doskonale Ci to pokaże.

Zdobądź dostęp do 10 wybranych przez Ciebie warsztatów za 130 zł!

ZAMÓW NAGRANIA