Stań się rozchwytywanym trenerem biznesu

Wyrób swoją markę, a firmy wybiorą Twoje szkolenia i dużo za nie zapłacą

W Polsce działa ok. 10 tysięcy trenerów biznesu. Każdego roku Szkoły Trenerów wypuszczają na rynek kolejny tysiąc młodych i ambitnych trenerów, którzy równie mocno jak Ty chcą zdobyć zamówienia na szkolenia. 

Wiesz, jak przekonać firmy, by wybrały Ciebie? 

Znane marketingowe hasło mówi: Wyróżnij się albo zgiń! Jest w nim sporo prawdy. Prowadzę szkolenia od 14 lat. 80% trenerów, którzy startowali razem ze mną, nie utrzymało się na rynku.


Klucz do sukcesu

Możesz uniknąć tego losu. Mam dla Ciebie rozwiązanie, które nie tylko pomoże Ci przetrwać, ale także rozwinąć skrzydła. Co mi pozwoliło utrzymać się na powierzchni? Praktyczny know-how specjalistów.

Dowiedziałem się, jak pisać swoje oferty, by się sprzedawały. Jak rozmawiać z firmami, by chciały wybrać moje szkolenia. Jak zbadać potrzeby rozwojowe klienta i zadbać o wysokie noty w ankietach od uczestników szkoleń. 

Wydobycie tej bezcennej wiedzy było nie lada wyzwaniem. Potrzebowałem schować dumę do kieszeni i popracować jako pomocnik doświadczonego trenera. Dźwigałem stoły i krzesła, by przygotować salę. Podawałem uczestnikom wydruki, parzyłem kawę. Przy okazji bacznie obserwowałem, jak zachowuje się trener. Jak rozmawia z uczestnikami, buduje z nimi ciepłą relację czy radzi sobie z trudnymi sytuacjami.

Ty jesteś w o niebo lepszej sytuacji! Żeby zdobyć praktyczny know-how i podnieść swoją pozycję na rynku, nie potrzebujesz jeździć po Polsce w charakterze asystenta. Możesz siedzieć w wygodnym fotelu w swoim domu, popijać aromatyczną kawę lub herbatę i uczyć się od jednych z najlepszych trenerów w naszym kraju. 

Największe wyzwanie w pracy trenera

Zawód trenera biznesu może być Twoją pracą marzeń. Pozwoli Ci zdobyć świetne pieniądze! Prowadząc 10 dni szkoleniowych w miesiącu po 1 500 zł za dzień, zarobisz 15 tysięcy zł.

Pomagasz ludziom, dając im sprawdzone narzędzia, których potrzebują. Firmy w dużej mierze płacą Ci za to, że sam się rozwijasz. Zdobywasz wiedzę, a potem przekazujesz ją dalej.

Zarabiasz znakomite pieniądze, pomagasz innym i jeszcze się rozwijasz! Brzmi to świetnie, prawda? Jest tylko jeden problem, który dotyczy wielu trenerów. Są nim… zlecenia.

A wyobraź sobie sytuacje, że nie masz zleceń. Co miesiąc masz wysokie koszty, nawet jeśli nic nie zarobisz. ZUS, księgowość, telefon. Łącznie 1 650 zł. A to absolutne minimum! Jeśli wynajmujesz biuro, masz auto w leasingu itd., co miesiąc zapłacisz 3-4 tys. złotych. 

Bez zleceń jesteś w dużo gorszej sytuacji niż bezrobotny!


Kim jestem?

Nazywam się Andrzej Bernardyn – tak jak taki duży pies z beczułką. Od 14 lat utrzymuję siebie i swoją (aktualnie) 5-osobową rodzinę niemal wyłącznie z prowadzenia szkoleń. Jako trener biznesu wyszkoliłem ponad 4 500 osób.

Spędziłem na sali szkoleniowej 500 dni w charakterze prowadzącego i drugie tyle jako uczestnik, rozwijając swoje kompetencje biznesowe, trenerskie i interpersonalne. 

Zorganizowałem we Wrocławiu ponad 30 spotkań Klubu Trenera, podczas których bardziej doświadczeni trenerzy, dzielili się swoją ekspercką wiedzą z tymi na początku kariery.

Z tej idei zrodziła się Trenferencja – największa w Polsce konferencja dla Trenerów biznesu, w której podczas 3 edycji wzięło już udział ponad 400 osób. Co roku zapraszamy do poprowadzenia warsztatów wybitnych trenerów, od których sam, mimo 14 lat doświadczenia w zawodzie, chcę się uczyć.

Rozwiązanie

Weź udział w największej w Polsce Szkole Trenerskiej On-line. W ciągu 3 edycji przeprowadziliśmy 76 warsztatów, trwających łącznie 176 godzin. Każdy z nich utrwaliliśmy w formie nagrania wideo i audio. 

Jakie zalety ma nasze rozwiązanie?

Kolosalna oszczędność czasu

Dostajesz pełen know-how bez inwestowania dodatkowego czasu w dojazdy na szkolenia stacjonarne, przerwy, energizery i słuchanie odpowiedzi na pytania innych uczestników, które Cię nie interesują.


Oglądasz tylko to, co pomoże Ci uporać się z różnymi wyzwaniami i stać się lepszym trenerem.


Wygoda

Z naszych materiałów możesz korzystać kiedy chcesz i gdzie chcesz. Przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu, z dowolnego urządzenia. Możesz robić to nawet „przy okazji”, słuchając ścieżki audio ze szkolenia – podczas prowadzenia auta, treningu na siłowni czy domowych obowiązków.


Ogromna oszczędność pieniędzy

Stacjonarna Szkoła Trenerów kosztuje ok. 4 000 złotych. Żeby wziąć udział w szkoleniach prelegentów Trenferencji potrzebował(a)byś zapłacić za 1 dzień szkolenia średnio 800 zł. 120 godzin nagrań to 15 dni szkoleniowych, czyli wydatek 12 tysięcy złotych. Mówimy tu o samym koszcie szkolenia, bez uwzględniania cen dojazdów, hotelu itd. Nasza oferta jest nieporównywalnie tańsza.

Skuteczność

Kluczem do zapamiętania ważnych treści i rozwoju kompetencji jest powtarzanie. Nasze nagrania możesz przesłuchać, ile razy potrzebujesz, by utrwalić sobie cenną wiedzę. Żaden z naszych trenerów nie straci do Ciebie cierpliwości, nawet jeśli karzesz mu powtórzyć dane zdanie i setkę razy ; - )

To działa!

Jestem przykładem trenera biznesu, który konsekwentnie od 14 lat inwestuje we własny rozwój. W każdym tygodniu uczę się od profesjonalistów, oglądając kursy wideo na portalach Udemy, Coursera.org i Masterclass.

Zastosowana w praktyce wiedza z tych kursów pozwoliła mi zbudować mocną pozycję na rynku. Nie mam tu na myśli jedynie tego, że coraz więcej osób kojarzy moje nazwisko, czy daje mi lajki na Facebooku.

Przekłada się to wprost na liczbę zamówień. Coraz częściej mam więcej propozycji poprowadzenia szkoleń niż czasu, by je realizować. Wysokość mojego zysku w PITach z roku na rok jest widocznie wyższa.

Bardzo możliwe, że jesteś bardziej inteligentną i utalentowaną osobą niż ja. Osiągnięcie sukcesu nie zajmie Ci 14 lat, a 4 lata. Możesz skorzystać z rozwiązania, o którym ja na początku kariery nie śmiałem nawet marzyć!


Co konkretnie Ci proponuję?

Zdobądź dostęp do nagrania 1 z 7 Mistrzowskich Warsztatów Trenferencji za jedyne 10 zł! 

Być może zastanawiasz się: Dlaczego cena jest tak niska, skoro to taki świetny warsztat? Odpowiedź jest prosta. Chcemy każdemu dać możliwość doświadczenia jakości i wartości wiedzy naszych ekspertów. To próbka produktu, dzięki której przekonasz się, że nauka z wideo może być równie skuteczna, co na sali szkoleniowej.

Wojciech Mendyka – Skuteczny przekaz na sali szkoleniowej i nie tylko 


Gabrysia Borowczyk – Marka osobista trenera  

Urszula Rudzka-Stankiewicz – Bądź zmianą, czyli rzecz o prawdziwym facylitowaniu zmian w organizacji

Agata Jakuszko-Sobocka – Myśl obrazami: jak improwizować rysunkiem na szkoleniu


Tomasz Więch – Jedna umiejętność, która wyróżni Cię w social media 


Anna Kędzierska, Maciek Cichocki – Jak przekazać nudną i trudną wiedzę w atrakcyjny sposób 

Paulina Kozub-Chwastek – Kompetencje XXI wieku – trener jako człowiek otwarty i kompetentny międzykulturowo

Pełnia korzyści

Aby znacząco podnieść swoje kompetencje trenerskie i biznesowe, skorzystaj z pełnej oferty naszej Trenerskiej Szkoły On-line, czyli 50 najwyżej ocenionych warsztatów z 3 pierwszych edycji Trenferencji.

Każdy z nich został poprowadzony przez błyskotliwego trenera, który z pasją przekazuje niezwykle wartościową, merytoryczną wiedzę. Szczegółowy opis warsztatów i sylwetek trenerów znajdziesz tutaj.

W jakiej cenie? Jedynie 15 zł brutto za 1 warsztat! Łącznie tylko 750 zł brutto! 6 razy mniej niż koszt tradycyjnej Szkoły Trenerskiej. 16 razy mniej niż 15 stacjonarnych dni szkoleniowych u topowych trenerów.

50 warsztatów, 85 godzin materiału wideo i audio oraz notatki graficzne

Bądź jedną z pierwszych 20 osób, które kupią ten zestaw, a za
50 warsztatów zapłacisz tylko 500 zł brutto (10 zł za warsztat)

Gwarancja 100% Satysfakcji

Twoja inwestycja jest chroniona bezwzględną 100% Gwarancją Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że nagrania warsztatów nie są warte swojej ceny – zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Wystarczy, że nam o tym napiszesz, bez potrzeby uzasadniania swojej decyzji.

Nagroda dla zdecydowanych

Szanuję ludzi, którzy widzą potrzebę własnego rozwoju – nie zakładają, że już wszystko wiedzą. Doceniam też osoby zdecydowane, które potrafią poznać wartościową ofertę i szybko z niej skorzystać.

Bądź jedną z pierwszych 20 osób, które skorzystają z tej promocji, a:

– przy zakupie dostępu do 1 Mistrzowskiego Warsztatu dostaniesz drugi warsztat gratis

– przy zakupie pakietu 50 najlepszych warsztatów otrzymasz 250 zł rabatu.

Podsumowanie

1. Praca trenera biznesu może być Twoją pracą marzeń. Pozwoli Ci zarabiać świetne pieniądze i realnie pomóc ludziom. Pod jednym warunkiem – że masz zlecenia.

2. Aby wyrobić sobie mocną pozycję na rynku i mieć dużo zleceń, potrzebujesz zdobyć praktyczny know-how od bardziej doświadczonych, rozchwytywanych trenerów.

3. Zdobycie tej cennej wiedzy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zamiast jeździć po Polsce w charakterze asystenta trenera, możesz się uczyć w wygodnych warunkach. W dowolnym miejscu i czasie.

4. Przekonanie 50 topowych trenerów, by wystąpili na naszej konferencji, kosztowało nas wiele pracy. Ty możesz spić śmietankę. Poznać od kuchni styl pracy kilkudziesięciu profesjonalistów.  

5. Korzystając z tej oferty, zaoszczędzisz dziesiątki godzin na dojazdach i tysiące złotych na szkoleniach.

6. Zdobędziesz wiedzę w komfortowych warunkach. Utrwalisz kluczowe informacje, łatwo odnajdując te fragmenty, które Cię najbardziej interesują.

7. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Będziesz zadowolony albo zwrócimy Ci 100% wpłaconych pieniędzy.

PS. Na każdy zakup (nawet 10 zł) wystawiamy fakturę VAT. Jeśli więc prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś płatnikiem VAT – realnie za zakupy u nas zapłacisz 23% mniej.

Masz pytanie? Zapraszam do kontaktu:

Andrzej Bernardyn

tel. kom. + 48 601 881 620

e-mail: andrzej@trenferencja.pl

2017-2020 © Copyright - Trenferencja.pl