Warsztaty o prowadzeniu e-szkoleń

Droga Trenerko, Drogi Trenerze! 

W trudnych chwilach warto sobie pomagać.  


Dlatego dajemy Ci darmowy dostęp do nagrań 3 warsztatów, które ułatwią Ci przeniesienie swojego biznesu do internetu.

Większość firm odwołuje zaplanowane szkolenia ze względu na pandemię koronawirusa. Bardzo możliwe, że przez następne kilka miesięcy wszystkie działania rozwojowe zostaną przeniesione do internetu.

Podczas 3. edycji Trenferencji odbyły się 3 warsztaty, które mogą Ci pomóc w dokonaniu niełatwej transformacji. Z pewnością ich obejrzenie nie odpowie na wszystkie Twoje pytania, może to jednak być dobry punkt wyjścia.


Poniżej znajdziesz opisy warsztatów i prowadzących

Kliknij w wybrany warsztat, a przejdziesz do opisu szkolenia i prowadzącego 

Jacek Wolniewicz – Trener w internecie, czyli jak stworzyć dobre i dochodowe szkolenie on-line?

(czas nagrania: 1 h  48 min)

 

O warsztacie

Podczas tego warsztatu poznasz: 

  • Sprawdzone metody projektowania własnych dochodowych szkoleń online,
  • Zasady budowania swojego (niewirtualnego) wizerunku w sieci,
  • Przyjazne narzędzia do tworzenia szkoleń i kursów,
  • Praktyczne i łatwe do wykorzystania platformy do dystrybucji kursów, 
  • Kluczowe zasady budowania działań marketingowo – sprzedażowych dla swoich szkoleń online.

O trenerze

Skutecznie uczy trenerów i organizacje, jak zarabiać na szkoleniach! Dyplomowany Trener i Coach Biznesu. Rozwija kadry i trenerów w obszarach Train The Trainer, sprzedaży i zarządzania, na salach i w internecie. 


Marta Eichtaedt – 10 ćwiczeń w wirtualnym pokoju, które pozwoli Ci na przeprowadzenie interaktywnego warsztatu online
(czas nagrania: 1 h 43 min)

 

O warsztacie

Szkolenia prowadzone w wirtualnych pokojach to w zasadzie już standard w korporacjach. Jednak jak je prowadzić, jako trener zewnętrzny? Jak je poprowadzić interaktywnie? Jak uniknąć „gadającej głowy?”. 

W czasie warsztatu:

  • Poznasz przykłady ćwiczeń, które można prowadzić w wirtualnym pokoju, aby szkolenie było maksymalnie interaktywne
  • Poznasz różnice między ćwiczeniami, jaki można przeprowadzić w "zwykłym" wirtualnym pokoju oraz takim, który ma możliwość dzielenia grupy na mniejsze (breakout rooms)
  • Poznasz narzędzia dostępne w jedynym z dobrych programów do prowadzenia warsztatów online (np. Adobe Connect, zoom, lub inny - do ustalenia z grupą)


O trenerze

Szkoleniami zajmuje się od 10 lat a od 2011 roku uczę trenerów, jak prowadzić swoje szkolenia w wirtualnych pokojach (webinary, warsztaty online). Od ponad 5 lat prowadzę blog na temat wykorzystania w szkoleniach tej formy elearningu.  

Pracuję głównie dla dużych firm, takich jak mBank, EY, Orange, Warta, PZU ale też stworzyłem w 2011 roku pierwszy w Polsce otwarty kurs online dla trenerów chcących prowadzić swoje szkolenia w wirtualnych pokojach.


Marta Eichstaedt – Sprzęt do prowadzenia webinarów (czas nagrania: 24 min)

 

O warsztacie

Webinary są popularnymi narzędziami szkoleniowymi.

Wielu trenerów zadaje sobie jednak pytanie, jaki zestaw sprzętowy jest optymalny do ich prowadzenia. W jaki sprzęt warto zainwestować? Jak dzięki niemu poprawi się jakość nadawanego sygnału audio i wideo. Czy uczestnicy to zauważą?

W czasie warsztatu:
1. Dowiesz się, jaki sprzęt należy mieć do prowadzenia webinarów. Pokażę to na przykładzie zestawu minimum oraz maksimum. Po warsztacie będziesz w stanie podjąć decyzję, w jaki sprzęt zainwestować.

2. Dowiesz się, jaki sprzęt i oprogramowanie potrzebujesz do live’ów na Facebooku.

3. Sprawdzisz na własne oczy, jak oprogramowanie do webinarów wpływa na jakość transmisji wideo i audio. Dzięki temu dowiesz, że nie zawsze warto mieć super sprzęt, bo oprogramowanie i tak wytransmituje do uczestników sygnał o gorszej jakości.

Zainteresowały Cię te warsztaty? Chcesz do nich otrzymać darmowy dostęp? Kliknij w niebieski guzik poniżej i wyślij do nas maila, potwierdzając swoje zainteresowanie. Nie zapisujesz się w ten sposób na żadną listę mailingową - po prostu potrzebujemy Twojego maila, by udostępnić Ci na niego nagrania.

Masz apetyt na więcej?

Jeśli chcesz otrzymać więcej wartościowych materiałów dla trenerów, zachęcamy by zapisać się na nasz Trenferencyjny Newsletter

Nie częściej niż raz na tydzień dostaniesz od nas wiadomość z artykułami dedykowanymi dla trenerów, opisami ćwiczeń i badań naukowych do użycia na szkoleniu. W pakiecie powitalnym dostaniesz też 2 prezenty:

1) prezentację Energizery i Icebreakery - z opisem pomysłowych ćwiczeń do wykonania z grupą na początku szkolenia i gdy potrzebne jest doładowanie energii.

2) prezentację 10 kreatywnych sposobów na dobór w zespoły - dzięki której w niebanalny i skuteczny sposób będziesz dobierać uczestników w pary, trójki i dowolne inne zespoły.

Sporadycznie (nie częściej niż co 4. wiadomość) będziemy wysyłać wiadomości marketingowe z propozycją zakupu nagrań i biletów na kolejną edycję konferencji.

.